"/>

AR-GE

Araştırma Geliştirme

Yüksek teknoloji üretmek amacıyla kurulan EMFA, teknoloji alanında profesyonel hizmetler verirken, araştırma-geliştirme faaliyetlerine ses ve görüntü işleme başta olmak üzere birçok alanda devam etmektedir. Özellikle teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, hem beşeri hem de insani gereklilikleri iyi analiz ederek yeni projeler, fikirler ve ürünler üretmektedir.

AR-GE Hizmetlerimiz

EMFA Yazılım Danışmanlık A.Ş. özellikle Bilişim, Dijital Arşiv, Görüntü İşleme, Ses ve Konuşma İşleme, Makine Öğrenmesi, Yapay Zekâ ve Derin Öğrenme konularında profesyonel deneyime ve yetkinliğe sahiptir. Bu bilgi birikimi ve becerileri ile EMFA, araştırma-geliştirme alanındaki birçok çalışmaya doğrudan veya dolaylı olarak destek vermektedir.

 

EMFA, ortak proje geliştirme ve fikirleri ortak hayata geçirme vizyonu ile hareket etmektedir. Sizin de bir projeniz varsa ve bunu profesyonel bir araştırma-geliştirme ve mühendislik şirketi ile hayata geçirmek istiyorsanız EMFA ile iletişime geçebilirsiniz. Hemen iletişime geçin ve beraber çalışalım info@emfayazilim.com