HAKKIMIZDA

2013 yılının ikinci çeyreğinde kurulan EMFA Yazılım  Danışmanlık, alanında uzman, deneyimli ve yenilikçi mühendis kadrosu ile anahtar teslim projeler, danışmanlık, siber güvenlik, bilgi teknolojileri yönetimi, web ve grafik tasarım hizmetlerinin yanı sıra küçük veya büyük ölçekli her firmaya marka danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Teknolojik yenilikleri ve uygulamaları yakından takip eden pazarlama birimimiz, organizasyonların ve markaların ihtiyaç duyduğu her aşamada destek vermektedir. 

EMFA ağırlıklı olarak Ar-Ge ve alanında deneyimli danışman kadrosu istihdam eden bir şirkettir. EMFA ekip üyeleri bilim ve teknolojinin gelişmesini sağlayacak yeni bilgiler elde etmek, mevcut bilgilerle yeni teknoloji, ürün ve araçlar üretmek, yeni sistem ve süreçler oluşturmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Genç, dinamik ve kolay öğrenebilen yapısıyla müşteri ihtiyaçlarının gerektirdiği tüm yeniliklere hızlıca adapte olabilmekte ve istenen çözümleri hızlı bir şekilde üretebilmektedir. 

EMFA, 2015 yılında CMMI® (Capability Maturity Model Integration - Yetenek Olgunluk Modeli Entegrasyon) Institute Partneri olarak, en kapsamlı CMMI® belgelerini ve eğitimlerini Türkiye’de verebilen tek kuruluş olup Anahtar Teslimi Projeler, CMMI®, ISO 15504 SPICE Danışmanlığı (Spice Consultancy), ISO 15408 Ortak Kriterler (Common Criteria), ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (Information Security Management System), ISO 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi (Information Technology Service Management System), ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi (Business Continuity Management System) danışmanlık ve belgelendirme konularında da Türkiye’de birçok başarılı projeye imza atmıştır. 

Bu anlamda EMFA, deneyimli mühendislik ve danışman kadrosuyla elde ettiği saygın ve başarılı konumunu sürekli geliştirmektedir.